Nabrzeże portowe

Firma Delta posiada czynne nabrzeże portowe o długości 200m, przy którym można przeprowadzać wszelkiego rodzaju załadunki czy rozładunki statków. Rozładunek może wystąpić bezpośrednio na samochody ciężarowe lub też do magazynów, które położone są blisko nabrzeża. Na terenie nabrzeża i magazynów do dyspozycji klientów jest 5 wózków widłowych o udźwigu od 3 do 6 ton, oraz 8 suwnic o udźwigu od 5 do 50 ton. Naszą nową ofertą jest wodowanie i drobne konserwacje jednostek pływających. Nabrzeże położone jest w najszerszej części portu, głębokość toru wodnego 2,5 m.
1 września 2009 r. Wiceministrowie Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej i Federacji Rosyjskiej Andrzej Kremer i Władimir Titow złożyli podpis na umowie między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Rządem Federacji Rosyjskiej o żegludze po Zalewie Wiślanym. Umowa ta zawiera warunki żeglugi statków polskich i rosyjskich po Zalewie Wiślanym oraz zasady przekraczania polsko-rosyjskiej granicy państwowej na tym akwenie. Dzięki temu porozumieniu drogą wodną można wypłynąć z portu do Zalewu Wiślanego, skąd można wypłynąć na Morze Bałtyckie lub też płynąc drogą śródlądową dostać się do portów w Trójmieście.

port Elbląg - Delta nabrzeże portowe Elbląg - Delta nabrzeże portowe - Delta cumowanie statku - Delta

Wynajem magazynów, powierzchni produkcyjnych

Delta dysponuje powierzchnią magazynową wynoszącą aż 14 000 metrów kwadratowych, taką samą powierzchnię mają również posiadane przez firmę place składowe. Cały kompleks podzielony jest na poszczególne nawy. Każda z naw dysponuje powierzchnią około 1500 metrów kwadratowych, wysokość naw od 6 do 12 metrów. Nawy mają dostęp do sprężonego powietrza. Każda z naw ma inne standardy, na życzenie klient może zapoznać się ze szczegółową specyfikacją każdej z naw wraz z jej wyposażeniem. Firma Delta oferuje swoim klientom wynajem wózków widłowych, możliwość skorzystania z suwnic do przeładunku towarów oraz z pracowników sezonowych, których można wynająć do obsługi magazynów czy innych podobnych prac.

Długość najmu:
Czas ten związany jest przede wszystkim od wymagań kontrahenta, w ofercie znajdują się możliwości:
- tzw. składowania dobowego towaru w naszych magazynach (klient płaci za każdą dobę składowania),
- wynajmu na czas określony (z reguły jest to min. 5 lat),
- wynajmu na czas nieokreślony (z opcją wypowiedzenia 6 miesięcy).

Gwarantujemy:
- doskonałą elastyczność dotyczącą wynajmu magazynów i dostępu do nich,
- dostęp do elementów skutecznego centrum logistycznego: magazyny, urządzenia logistyczne, wózki i suwnice - wszystko zebrane w jednym miejscu,
- nieograniczony dostęp do sprawnego i posiadającego wszelkie atesty nabrzeża,
- dobrze wyszkoloną, doświadczoną i zaangażowaną kadrę menedżerską,
- dogodne zlokalizowanie siedziby firmy blisko obwodnicy elbląskiej.

Zapewnimy:
- perfekcyjną organizację dystrybucji Państwa produktów,
- rzetelne poprowadzenie gospodarki magazynowej,
- możliwość wynajmu wyszkolonych pracowników (work service),
- zorganizowanie składowania i przeładunków towarów o masie nawet do 150 ton.

powierzchnie produkcyjne - Delta powierzchnie produkcyjne - Delta wynajem magazynów - Delta wynajem magazynów - Delta

Wynajem biur

Świetna lokalizacja
Proponowane powierzchnie biurowe mieszczą się w samym centrum Elbląga. Jest to najlepsza lokalizacja, ponieważ przez centrum miasta codziennie przewijają się setki osób, które mogą zostać potencjalnymi klientami czy usługobiorcami. W pobliżu proponowanej nieruchomości można znaleźć: Giełdę Elbląską, Makro Cash, Elzam Market, DDD, Podlasiak, Nomi i Rossmann, po drugiej stronie budynku natomiast znajduje się centrum handlowe. W pobliżu można także znaleźć instytucja bankowe takie jak BGŻ, WBK, RAIFFEISEN BANK, czy placówki rządowe: Wydział Urzędu Miejskiego, Wydział Spraw Obywatelskich, Geodezja czy też PKS, PKP, przychodnia OSTOJA, Policja, szkoła językowa, szkoła podstawowa oraz PWSZ. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu osiedla Zatorze.

Szybki dojazd, dogodna komunikacja miejska
Najważniejszym elementem jest lokalizacja obiektu. Do tej nieruchomości można dojechać zarówno od strony ulicy Malborskiej (przez mostek na rzeczce – dla samochodów osobowych) jak i od strony ulicy Grunwaldzkiej przy stacji Statoil (dla samochodów ciężarowych). W planach miasto Elbląg ma także poszerzenie infrastruktury drogowej w tym miejscu, dzięki czemu do obiektu będzie prowadzić zjazd z głównej drogi przebiegającej przez miasto. Dużą zaletą jest także zlokalizowanie nieruchomości w pobliżu dworca kolejowego i węzła komunikacji miejskiej, aby dojść do najbliższego przystanku autobusowego z nieruchomości trzeba pokonać jedynie 100 m.
Dużym atutem jest też biegnąca od południowej strony nieruchomości trakcja kolei, po której z przemieszczają się pociągi osobowe, w tym pośpieszne, co może przynieść dla firmy wielu nowych potencjalnych klientów, jeśli na budynku firma zdecyduje się zawiesić swoja reklamę. Kolejną zaletą budynku jest jego ciekawy kształt, który kusi wielu przechodniów, w potencjalnych klientów do sprawdzenia jakie firmy mają w nim siedziby. Wiele osób zachwyci naturalne piękno okolicy, bowiem budynek z dwóch stron opływa rzeka, która pojawia się w całym mieście i wpada do rzeki Elbląg łączącej Drużno z pochylniami. W planach miasta jest również poszerzenie infrastruktury drogowej w okolicy.
Linie autobusowe i tramwajowe w okolicy: linia autobusowa nr 7, 21 (przystanek w odległości około 250 m od wejścia na teren nieruchomości), linia autobusowa nr 6, 19 (przystanek w odległości w odległości około 100 m), linia autobusowa nr 9, 10, 11, 13, 14, 15, 20 (przystanek w odległości około 400 m), linia tramwajowa nr 1, 2, 4 (przystanek w odległości około 350 m).

Punkt dla niewielkich i dużych
Wynająć można aż dwa piętra, które będą odpowiednim miejscem zarówno dla dużych firm jak i mniejszych przedsiębiorstw czy także dla instytucji. Parter to powierzchnia aż 7500 metrów kwadratowych podzielona na cztery nawy, które można łatwo zmienić w sklepy, magazyny czy też hurtownie z dowolnej branży np. spożywcze, budowlane czy odzieżowe. Na piętrze miejsce znajdzie dla siebie każda mniejsza firma. Powierzchnię na piętrze można zagospodarować na przykład na sklep, szkołę językową czy biura. Dookoła budynku znajduje się plac, który może służyć jako parking dla wszystkich klientów korzystających z usług firm zlokalizowanych w tym miejscu, lub też jako sezonowe miejsce do sprzedaży na przykład artykułów ogrodniczych, rowerów czy skuterów. Maksymalnie można wynająć powierzchnię całego budynku 13 500 m2 lub powierzchnię obiektu i gruntu – 2,7928 ha. Minimalna powierzchnia do wynajmu sklepów, hal, magazynów to 500 m2, natomiast biur – 100 m2. Kubatura budynku wynosi 35 446 m3, a powierzchnia zabudowy – 9 271 m2.

sala konferencyjna wynajem biur - Delta powierzchnie biurowe - Delta sala konferencyjna


Oferta nabrzeża

  • cumowanie, wodowanie jednostek pływających
  • konserwacja jednostek pływających
  • przeładunki i składowanie towarów

Oferta dodatkowa

  • wynajem magazynów
  • wynajem biur
  • wynajem powierzchni produkcyjnych

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy!

Adres: "Delta", ul. Niska 6, 82-300 Elbląg
Telefon: (+48) 512 418 281
E-mail: delta@delta.elblag.pl